O nas

Elegancka Firma Zapachowa

O Firmie

Laboratoria Zapachu to firma z wieloletnią tradycją. Na specyficznym rynku zapachowym, z tradycjami już od 2001 roku. W ciągu lat istnienia, zdążyliśmy wypracować sobie solidną pozycję i jesteśmy dumni, będąc jednym z największych producentów pachnących olejków w kraju. Jest to zasługa nie tylko nasza, ale przede wszystkim naszych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i którzy wciąż do nas wracają.

Nasza Misja

W Laboratoriach Zapachu, sprzedajemy wrażenia. Aromatyzacja, to dla nas przede wszystkim rytuał, dzięki któremu codzienne życie staje się odrobinę bardziej lukusowe. Rytuał, który pielęgnujemy od lat i którego chcemy nauczyć Ciebie.

Nasza Wizja

Aby uprzyjemnić Ci życie, wciąż szukamy nowych sposobów na aromatyzację. Wszystkie te drobne akcesoria sprawią, że codzienne, błahe czynności, staną się odrobinę bardziej magiczne. Dzięki nim, poranna toaleta oraz wieczorna kąpiel, staną się relaksującym, odżywczym rytuałem.

Cechy produktów

Jak Tworzymy?

Produkty

Produkt, który od nas otrzymasz, będzie produktem pełnowartościowym, unikalnym, wysokopółkowym. Jesteśmy dumni z tego, że w relacji z Klientem, zawsze możemy pozwolić sobie na szczerość. Jeśli mówimy, że nasze produkty są najlepsze, to tylko dlatego, że naprawdę tak jest.

Zapachy

Wypracowane metodą prób i błędów proporcje olejków są naszą małą tajemnicą, ale dzielimy się nią z Wami za każdym razem, kiedy otwieracie naszą Pachnącą Paczkę. Tworząc zapachy, korzystamy z usług wyłącznie najlepszych, zaufanych dostawców, którzy tak jak my, nie uznają półśrodków.

Składniki

Najważniejszym elementem naszych produktów są składniki, które zostały starannie wyselekcjonowane w procesie prób i błędów. Zwłaszcza składniki pochodzenia naturalnego mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie.

Intuicja

Uważamy, że w specyficznej, trudnej branży jaką jest perfumiarstwo, liczy się także trzeci, nieuchwytny czynnik, jakim jest intuicja. Lata eksperymentów zapachowych sprawiły, że podświadomie czujemy, kiedy uzyskana mieszanka jest gotowa, skończona, po prostu dobra.

W naszej ofercie, znajdziesz ogromny wybór zapachów, które przeniosą Cię dokładnie tam, gdzie chcesz. Przypomnij sobe najprzyjemniejsze chwile z życia i… po prostu tam wróć.